top of page

Forum Posts

Depixen Academy Information
Jul 30, 2021
In Depixen Akademi Hakkında
Üniversitelerin tercihen 2.3.4. sınıflarında okuyan veya yeni mezun olmuş, Mimarlık, Görsel Sanatlar, ve ilgili bölümlerde eğitim görenAzimli, idealist, potansiyelinin farkında ve istekli olan herkes başvurabilir.
Kimler Depixen Akademi'ye Başvurabilir? content media
0
0
68
Depixen Academy Information
Jul 30, 2021
In Depixen Akademi Hakkında
Depixen Akademi'ye başvuru tamamen ücretsizdir. Tek yapmanız gereken LinkedIN hesaplarımızdan süreci ve gelişmeleri takip etmek ve Case Studyleri'nizi isterlerimize uygun bir şekilde tamamlamak.
Depixen Akademi'ye Başvuru Ücretli Midir? content media
0
0
82
Depixen Academy Information
Jul 30, 2021
In Depixen Akademi Hakkında
Dijital Mimar Uygulamalı Eğitimleri 3d İleri Modelleme Teknikleri/Görselleştirme Teknikleri/ Uygulamalı Animasyon Teknikleri Unıty/Ar/Vr/Mr/Xr Uygulamalı Eğitimleri İleri Kaplama Eğitimleri Yazılım Ve Yapay Zeka Uygulamalı Eğitimleri Mimaride Yazılım Ve Data Uygulamaları Eğitimleri Endüstride Yazılım Ve Yapay Zeka Uygulamaları Eğitimleri Uygulamalı Data Analistliği Eğitimleri Algoritma Uzmanlığı Eğitimleri Uygulamalı Uı/Ux Uzmanlığı Eğitimleri İnsan Kaynakları Uygulamalı Eğitimleri Dijital Pazarlama Ve Anlık Big Data Tasnifi Uygulamalı Eğitimleri İş Geliştirme Uzmanlığı Eğitimleri Pazarlama Uzmanlığı Uygulamalı Eğitimleri Satış Uzmanlığı Uygulamalı Eğitimleri İleri Grafik Tasarım Uygulamalı Eğitimleri Uygulamalı Sosyal Medya Bağlı Veri Teknikleri Olmak üzere toplam 17 adet ücretsiz uygulamalı eğitim programı vardır. Size en uygun olan eğitim programını belirleyin ve başvurun!
0
0
46
Depixen Academy Information
Jun 09, 2021
In Depixen Akademi Hakkında
Depixen, hedeflerinde idealist, gelişmeye ve öğrenmeye açık, iç motivasyonu yüksek tüm öğrencilerin ve mezunların, potansiyelini en verimli şekilde performansa dönüştürmeyi amaçlayan bir yüksek teknoloji şirketidir. Bu vizyon ile Depixen, işe alım süreçlerini kendi istihdam ihtiyaçlarını karşılayıp kapatmamayı bir sosyal sorumluluk olarak görmektedir. Bu amaç doğrultusunda kurduğumuz Depixen Akademi ile, ilanlarımıza başvuruda bulunan tüm adayları yetişmek istedikleri konularda uzaktan ve zaman zaman da ofislerimizde ağırlayarak yetiştirmek ve verdiğimiz projelerin geri bildirimlerini yüz yüze alabilecekleri bir ortam hazırladık.
Depixen Akademi Neden Var? content media
0
0
47
Depixen Academy Information
Jun 09, 2021
In Depixen Akademi Hakkında
Kariyer hedefi doğrultusunda; yazılım geliştirme, içerik yönetimi, iş geliştirme, pazarlama, insan kaynakları gibi alanlar başta olmak üzere, Depixen Akademi’de kendini konumlandıran tüm kişiler, bu akademinin bir üyesidir. Depixen Akademi’de bir projeyi tamamlamak iş hayatı için büyük bir tecrübe ve referans kaynağıdır. Bünyemizdeki yüksek tempolu çalışma guruplarında yapılan 1 yıllık bir geliştirme, normal bir şirketteki uzun yıllarda elde edilebilecek bilgi seviyesindedir. Yapılan başvurular sonunda adaylar teknik gelişim ve öğrenme sürecinin bir parçası olur. Süreç boyunca adayların, özgün kaynaklar ile kendilerini geliştirmesi ve verimliliğini en üst düzeye çıkararak sınırlarını zorlaması hedeflenir. Aday değerlendirme süreci sonunda, başarılı olan tüm azimli, kararlı, istekli ve idealist öğrenci veya mezunlar belirlenir. Depixen’in sağlayacağı iş garantisiyle öğrencilerin yurt içi ve yurt dışında en verimli olacağı pozisyonlar için kendilerine süresiz mentorlük hizmeti verilir.
0
0
65

Depixen Academy Information

More actions
bottom of page